Prezantuesja bukuroshe e Supersport, Ilda Bejleri, vazhdon të jetë një ndër femrat më të lakuara të ekraneve në shou-bizin shqiptar, një vend që ajo e ka fituar më shumë për format trupore bombastike se sa për profesionalizimin e saj.

Ilda i ka mahnitur të gjithë sit, kur është shfaqur topless në ishullin grek Kos, i cili vetëm pak ditë më parë u shkund nga një termet i fuqishëm prej 6.7 ballë dhe ku vdiqën dy persona.

Edhe pse në këtë ishull tërmetet kanë qenë të shumta ditëve të fundit, Ilda duket se nuk trembet, madje ajo është shfaqur tejet seksi, duke i treguar pothuajse të gjitha.

Global

Foton bukuroshja e ka postuar në profilin e saj në Instagram ku shkruan: “Ti je qielli, çdo gjë tjetër është moti”.

Në të vërtetë askush nuk mund ta dijë se çfarë e shkaktoi tërmetin në ishull, por komentuesit provokojnë me mendimin e tyre se Bejleri mund të jetë njëri nga shkaqet: “Mesa duket ti ke shkaktuar termet ne ishull. Super seksi”.

T mobile In article [4]