Zv/kryeministri Bujar Osmani sot e diell ka qenë pranë pacientëve në repartin e kirurgjisë ku nga atje ka dhënë një mesazh të mirë për qytetarët e Maqedonisë, shkruan TetovaSot

AI thotë se plani 369 shkon mirë, në të gjitha takimet që ka pasur me ambasador, me përfaqësues të institucioneve të ndryshme ka siguruar mbështetje të fuqishme për planin.

Osmani shprehet i kënaqur sepse mbështetje të madhe merr edhe nga kolegët si dhe më shumë është gëzuar se një mbështetje të madhe ka marrë nga qytetarët, sepse sipas tij vetëm të bashkuar mund të arrihet sukses./TetovaSot/

 

Paraqitja e javës nr.2 Неделно обраќање бр. 2

Paraqitja e javës nr.2 Неделно обраќање бр. 2#Plan369 #План369

Gepostet von Bujar Osmani am Sonntag, 16. Juli 2017