‘Bufi’ aktiv në rrjetet sociale

Aktori Fatmir Spahiu, përveç roleve në serialet televizive, vëmendjen e publikun po e merr edhe nëpërmjet rrjeteve sociale, ku kohët e fundit është mjaft aktiv, shkruan rtv21.tv

‘Bufi’ ka publikuar një fotografi me bashkëshorten e tij Zanën, ku shihet i lumtur e i buzëqeshur përkrah saj.

Ndryshe, çifti janë prindër të dy djemve, Malit dhe Lisit.