Ajo kurrë nuk e humb mundësinë për të ekspozuar hiret trupore për 4.7 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Dhe Demi Rose pozoi edhe njëherë tejet seksi në bikini, gjatë pushimeve në Ibiza, përcjell Bota sot.

22 vjeçarja ka vënë në qendër të vëmendjes të pasmet e saj gjigante, teksa mban veshur bikini pink të ndezur.

Modelja e cila ka bërë famë pas romancës me reperin Tyga ka çmendur fansat dhe ka ndezur rrjetin me këtë foto