Blac Chyna ka një të dashur të ri dhe dëshiron që e gjithë bota ta njohë.

Ish- e dashura e Rob Kardashian ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, ku shihej duke u puthur me këngëtarin e R&B, Mechie, i cili është 24-vjeç.

Po në të njëjtën ditë, 29-vjeçarja është parë teksa është larguar nga një hotel në Miami me reperin, transmeton TCh.

Global

Ndërsa në rrjetet sociale ka qarkulluar një video, në të cilën dy yjet shfaqen duke vallëzuar në një klub nate.

Duket se Chynas nuk i ka bërë përshtypje skandali në të cilin ajo u përfshi, ku Rob publikoi një video në të cilin ajo e tradhtonte si dhe deklaroi se ajo ka fjetur me tetë meshkuj të ndryshëm brenda një muaji.

T mobile In article [4]