Blac Chyna ka të dashur të ri dhe dëshiron që e gjithë bota ta dijë këtë.

Të enjten u publikua një video ku ajo po puthej nga i dashuri 24 vjeçar, reperi Mechie, i njëjti mashkull  që ishte parë në një video që Rob kishte publikuar në fillim të muajit korrik, përcjell Bota sot.

Dhe së fundmi ajo u pa duke u larguar nga hoteli në Miami bashkë me të këngëtarin e pashëm, i cili është 5 vite më i ri se ajo.

Ajo dukej mjaft seksi, teksa kishte ekspozuar hiret trupore dhe më shumë gjoksin