Big Mama poston fotografi me “burrin”

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Besiana Kasami e njohur si “Big Mama”, kohën e fundit ka qenë temë e medieve rozë.

Ajo u përfol shumë për operacionin që e bëri në Turqi, e tani po përflitet për lidhjen e saj me Arsimin.

Bigu ka vendosur që “burrin” ta mbajë larg syrit të kamerës. Megjithatë, ajo është aktive në rrjetet sociale duke postuar momente të ndryshme nga jeta e saj. Së fundi ajo në “Instastory” ka publikuar një fotografi nga një aheng, ku shihet me një vogëlush të cilin me shaka e ka quajtur “Buri jem”, shkruan tv21.tv.

Ndryshe, Big Mama  është e angazhuar edhe me emisionin ”Mama’s trip”