Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare, Besiana Kasami- Big Mama,  kohve të fundit ka qenë në qendër të vëmendjes pas operacionit që e realizoi në Turqi për zvogëlimin e lukthit, çdo ditë e më shumë po befason me pamjen e saj.

Bigu një gjë të tillë e ka bërë edhe natën e së shtunës, ku përmes një fotografie të postuar në Instagram ka treguar linjat e saj, ”duke filluar tripin në dasma”.

E veshur me fustan ngjyrë të bardhë, flokë të thyera dhe të lëshuara, këngëtarja duket thjesht dhe për mrekulli.

Ndërkohë, moderatorja nuk po ndalet sa i përket angazhimeve të emisionit ”Mama’s trip”, përmes së cilit po sjell risi të shumta.