Këngëtarja po tregohet shumë e kujdesshme me pamjen e jashtme

Këngëtarja dhe moderatorja e mirënjohur Big Mama, pas operacionit të cilin e realizoi në Turqi për zvogëlimin e lukthit, çdo ditë e më shumë po befason me pamjen e saj.

Bigi madje nuk po heziton ta ndajë edhe me ndjekësit në rrjetet sociale fotografi të shumta pas ndryshimit, shkruan rtv21.tv

Në fotografinë e fundit që ka publikuar në Instagram Bigi duket mahnitëse, por kësaj radhe ajo ka ndryshuar flokët.

Kjo ngjyrë e re e flokëve po i shkon shumë Bigit.