Beyonce më në fund ka zbuluar dy anëtarët më të ri të familjes Carter.

Ylli 35-vjeçar i pop-it ndau foton e parë zyrtare të dy binjakëve të saj në Instagram të enjten mbrëma

Ajo madje konfirmoi emrat e djalit dhe vajzës siç shkruante ajo: ‘Sir Carter dhe Rumi sot 1 muaj’.

Në foton e publikuar, diva e muzikës shihet duke pozuar me bikini, derisa sipër mbante një pëlhurë të gjatë, bdërsa në duar mbante dy fëmijët e saj