Ajo është njëra ndër femrat më të bukura shqiptare

Bëhet fjalë për bukuroshen Besa Gashi e cila në vitin 2006 fitoi kurorën e më të bukurës shqiptare, transmeton Gazeta Express.

Ish-miss Kosova këto ditët të nxehta është duke u freskuar në pushime së bashku me bashkëshortin e saj Albertin dhe vajzën e tyre Kjarën.

Epitetin e të bukurës, Besa vazhdon ta mbajë edhe në ditët e sotme.

Këtë më së miri e dëshmojnë imazhet që ajo publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi Besa përmes një video që ka postuar në profilin e saj në Instastory shihet e veshur me bikini të zeza duke vënë në pah linjat e saj perfekte.