Një ide e çmendur!

Kështu mund të llogaritet klipi i fundit i këngëtares Demi Lovato, ‘Sorry Not Sorry’.

Kjo se, ajo ka bërë ‘party’ me shoqërinë e saj, i ka shkrepur mendja dhe në këtë ambient ka bërë klipin e këngës ‘Sorry Not Sorry’.

Mirëpo jo gjithçka shkoi siç duhet.

Nga zhurma e madhe, shtëpinë e rrethoi policia me helikopter.

Në fillim Demi bëri sikur nuk i intereson por më pas tregoi se ka respekt për policinë.

Sidoqoftë, gjithçka përfundoi me sukses dhe klipi tashmë po pëlqehet nga fansat e shumtë nga gjithë bota.