Bukuroshja e njohur e tokës së famës, Bella Hadid, është parë të jetë bashkuar mikeshës së saj Kendall Jenner në London Pride, para se të bëheshin pjesë e Festivalit Wireless.

E sigurisht që për një ndej të tillë Bella u kujdes mjaft mirë të bëhej qendër e vëmendjes së mediave rozë.

Modelja e njohur Hadid, u pa e shoqëruar me Kendall dhe Winnie Harlow në Mayfair.

Duke kryesuar zonjushat e bukura, 20 vjeçarja u pa e veshur me një fustan që i vinte në pah këmbët e saj të gjata, ku më pas që të trija u nisën në një darkë të përbashkët!