Ajo e tregoi veten në pasarelë gjatë javës së modës në Paris.

Dhe, Bella Hadid ka vijuar të tregojë klasin në fushën e modës teksa ka pozuar topless për V Magazine.

Modelja 20-vjeçare ka treguar asetet e saj në disa poza të rrezikshme teksa reklamon disa xhevahire diamanti të ‘Bulgari’.