Modelja e famshme Bella Hadid ka mahnitur fansat në New York kur është shfaqur me xhinse të shkurtra dhe një bluzë po ashtu shumë të shkurtër.

Bukuroshja amerikane dukej provokative dhe shumë e nxehtë teksa ecte plotë buzëqeshje në fytyrë.

Motra e supermodeles Gigi Hadid është e njohur për format e saj trupore të mahnitshme