Këngëtarja e njohur Bebe Rexha ditë më parë ishte për disa ditë pushimi në bregdetin e Greqisë.

Përderisa ka ardhur në Ballkan, këngëtarja duket se është tunduar dhe nuk ka mundur asesi që të mos vizitojë Shqipërinë.

Në një fotografi të hedhur së fundmi në InstaStory, Bleta shfaqet bashkë me disa nga të afërmit e saj, teksa shijojnë së bashku mëngjesin.

“Duke shijuar mëngjesin në Shqipërinë e bukur”, shkruan ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë, vizita e saj duket të jetë befasuese dhe vetëm për pushime, pasi nuk kishte paralajmëruar se do të vinte sërish.