Superylli botëror, Bebe Rexha, ka vazhduar të tërheqë vëmendjen e medieve.

Në InstaStory ajo ka publikuar imazh të saj nga jahti që besohet se është në Greqi, ku shfaqet në bikini duke treguar linjat atraktive.

Në Greqi ajo ka shkuar duke kaluar nëpër qiellin shqiptar dhe këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja në rrjetet sociale.

Pos tjerash, ajo ditë më parë uroi edhe Monika Kryemadhin për postin e kryetares së LSI-së, të cilën pretendon se e ka kushërirë.

Këngëtarja pritet të sjellë shumë shpejt hitë të reja pas këngëve shumë të suksesshme.