Pozimet dhe paraqitjet e nxehta i ka shpeshtuar.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur me bikine të bardha.

Përpos anës së nxehtë të saj, ajo në dorë kishte një birrë kurse prapa saj ishin kuti të tjera të mbushura plotë.

“A jeni për birra ndonjë nga ju?” është shkrimi i lënë kësaj fotoje.