ash kur temperaturat janë të larta dhe moti është i nxehtë, edhe yjet janë duke qëndruar në bregdet.

Bukuroshet shqiptare kohë pas kohe sjellin imazhe për fansat e tyre që i postojnë në rrjetet sociale.

Njëra prej këngëtareve që këto ditë ka pozuar me bikini është edhe Beatrix Ramosaj.

Pas videoklipit “Pa ndjenja”, ajo ka ardhur me disa poza që vënë në pah linjat e saja trupore.

Beatrix shfaqet atraktive dhe është pëlqyer nga ndjekësit e saj.