Këngëtarja e njohur shqiptare, Aurela Gaçe, vazhdon të jetë një prej artisteve më aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj dhuratën që ka marrë nga një fans 19-vjeçar. Së bashku me foton ajo ka ndarë edhe një “histori të shkurtër”.

“Çfare dhurate mora mbreme ne skene  [?]  . E pashe nje djale shume te ri qe me zgjaste punen e tij me emocion. E pyeta sa vjeç ishte…vetem 19 vjeç  [????] . E pyeta çfare kenge donte nga une dhe pergjigjia ishte- Kengen nga ku mora frymezimin per kete pikture, Fati yne shprese e marrezi . .
.E imagjinoni vete se çfare mund te ndjej nga gjithe kjo dashuri. Kenga vete i ka 20 vjet qe eshte kenduar.. dhe ky djale vetem 19. Ndihem e bekuar. E bekuar .
Rikardo Qoku, nga Saranda e bukur, faleminderit me shpirt”-shkroi Aurela në “Instagram”.