Ka lansuar këngën e re ‘Ciao’.

E ky projekt muzikor Enca Haxhias po i ecë aq mirë saqë menjëherë ka ‘bombarduar’ me klikime në kanalin Youtube.

Ajo në Instagram po publikon fotografi të shkëputura ku po duket mjaft bukur.

Edhe sonte ajo hodhi një imazh ku shihet se ishte ulur në një veturë dhe fotos ia kishte lënë shkrimin “Ata po folin…”.

Epo, ata po folin por Enca po shkëlqen!