Blogerja Armina Mevlani e ka treguar gjithnjë që është një natyrë mjaft romantike dhe që shpesh i shpreh dashurinë e saj partnerit Shkëlzen Berisha.

Diçka të tillë ka bërë edhe gjatë ditës së sotme ku duket se me këtë dedikim na ka përlotur të gjithëve. Ajo ka publikuar foton e dy të moshuarve që mbajnë dorën e njëri-tjetrit, ndërkohë krahas fotos shkruhet:

“Dua të mbaj dorën tënde kur të jem 80-vjeç dhe të themi se ja dolëm,”-përfundon shkrimi në foto. Reagimi i Shkëlzenit ishte një zemër, por kjo nuk është hera e parë që çifti i dedikon fraza romantike njëri-tjetrit në publik.