Sezoni i pushimeve verore ka filluar dhe një pjesë e  emrave të njohur të  ekranit kanë preferuar bregdetin e jugut për të pushuar.

Moderatori Ardit Gjebrea dhe aktori i humorit  Bes Kallaku janë duke pushuar në Gjirin e Lalzit. Arditi ka shpërndarë në Instagramin e tij një foto ku kanë hipur në një motor, ku duken mjaft të lumtur që po kalojnë kohë së bashku.

‘Me Lokun’ shkruan Ardit Gjebrea. përbri fotografisë së postuar në profilin e tij personal në rrjetet sociale.

Image