Moderatorja Arbana Osmani është kther në rrjetet sociale me një foto që përcjell pafund dashuri.

Në një përqafim me djalin e saj Jon, moderatorja e njohur duket më e lumtur se kurrë. Dhe këtë herë ajo ka publikuar foton tipike që realizon me vogëlushin e saj.

Por këtë herë ajo ka diçka të njëjtë me Jonin. Atletet e tyre janë njësoj. Kjo është një nga modat e fundit që nënat vishen njësoj me të vegjlit e tyre.