Është padyshim një nga modelet me origjinë shqiptare më të bukura dhe diçka të tillë Anxhela Martini e ka dëshmuar gjithnjë.

Kohët e fundit modelja me famë botërore ka nisur të mos jetë shumë aktive në rrjete sociale duke publikuar rrallë foto. Këtë herë ajo është shfaqur më në formë se kurrë e veshur me nje fustan të shkurtër të bardhë ndërkohë që ka qenë duke shëtitur qenushin e saj. “Duke dalë më të voglin tim”,-ka shkruar Anxhela krahas fotos në Instagram.