Angela Martini është rikthyer.

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Angela Martini ka kohë që i ka munguar rrjeteve sociale, mirëpo tani është rikthyer me disa foto ku shihet me armë në dorë.

Angela në foto e publikuara shfaqet duke u trajnuar në përdorimin e armëve bashkë me partenerin e saj.

Ndryshe Angela ka kohë që është në lidhje me miliarderin, Dragos Savulescu, ndërsa po jetojnë mes luksit dhe rehatisë.

Global