Njihet si një nga këngëtaret me potencial të lart vokal.

Por këngëtarja Ana Kabashi, shpesh ka qenë pjesë e mediave edhe për format e saj trupore mjaft seksi.

Këngëtarja në fotografinë e fundit është treguar e guximshme, duke publikuar një fotografi pa grimë e që në fakt duket e “frikshme” dhe krejt ndryshe, transmeton Magazina.al

Gjithsesi e njejta nuk mund të thuhet edhe për trupin e Anës i cili është në formë perfekte.