Ish kwngwtarja, tashmë moderatorja e njohur,  Alketa Vejsiu, ka surprizuar sot me publikimet e saj në rrjet sociale.

Ajo rrallë herë ka publikuar fot me bikini, dhe sot ka guxuar me pamjen e saj. Me sa duket moderatorja është ndjerë e frymëzuar dhe nuk ka ditur të ndalë së postuari.

Për Alketën kanë vërshuar komentet pozitive.