Moderatorja Alketa Vejsiu nuk ka preferuar të publikojë në rrjete sociale foto me bikini, por duket se këtë herë nuk i ka rezistuar tundimit.

Vejsiu shfaqet e mrekullueshme e veshur me një palë bikini ngjyrë blu dhe duke treguar se është më në formë se kurrë