Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur në Rranxa të Bushatit.

Sipas informacioneve të para, dy të rinj nga Mali i Jushit kanë mbetur të plagosur dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.