Sapo ka ndodhur një aksident në Tetovë, ku dy makina janë përpalsur, një makinë dhe një taksi, përcjellë TetovaSot.

Sipas dëshmitarëve nuk kanë komentuar se a ka të lënduar ndonjë person, veç thuhet se ka dëme materiale.

Në vazhdim portali TetovaSot do të sigurojë të dhëna nga policia për aksidentin në fjalë.