Me siguri reperi nuk ishte treguar ndonjëherë më i sinqertë se kaq pasi pranoi publikisht në intervistë me Ermal Mamaqin dhe po ashtu në një intervistë për Bluetooth, se kishte patur marrëdhënie intime me disa nga vajzat e showbiz-it shqiptar, duke i përmendur edhe me emra. Dhe njëra prej tyre ishte edhe këngëtarja Adelina Berisha…..

Por sot Adelina nuk mban dhe nuk ka inate me Noizyn. Madje edhe kur e vënë të zgjedhe mes tij dhe Ledri Vulës këngëtarja zgjedh reperin e hitit “100 Kile” si të preferuarin e saj. Nuk i dihet se çfarë ka ndodhur mes tyre, por këngëtarja pa asnjë problem e ka shprehur preferencën e saj edhe publikisht.

Image