Agnesa e gatshme të fillojë një lidhje të re

E ftuar në emisionin “21 Gradë” ishte ish-Miss Kosova, Agnesa Vuthaj e cila ndër të tjera foli edhe për princin e saj të ëndrrave.

Agnesa tha se ende nuk e ka takuar princin e ëndrrave, mirëpo tha se këtë vit është e gatshme që të fillojë një lidhje, shkruan rtv21.tv

Ndërsa e pyetur si dëshiron të duket djali që do të hyjë në jetën e saj, ajo tha se nuk ka rëndësi pamja me rëndësi është personaliteti dhe kimia./

 

T mobile In article [4]