Vera e ka rikthyer në Kosovë bukuroshen Afrona Dika.

E dashura e këngëtarit Blero Muharremi ka gjetur pak ditë për pushime në trojet shqiptare ku realisht mund të ketë gjithçka përpos pushimeve të mirëfillta.

Me të mbërritur, Afrona nuki ka shpëtuar dasmave.

Në një të tillë do jetë e ftuar sonte me ç’rast është bërë gati deri në detaje, përfshirë grimin e flokët dhe veshjen.

 

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on