Afërdita Dreshaj ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Dreshaj duket të jetë më shumë e fokusuar në lidhjen e saj me hokeistin qek – Jakub Kindl,

Këngëtarja dhe modelja e njohur ka bërë ndërhyrje kirurgjike tek gjoksi i saj, çfarë tashmë e bënë të dal më lirshëm.

Dikur ajo ishte thuajse rrafsh, ndërsa tash gjoksi i saj ka marrë përmasat thuajse sa gjoksi i motrës së saj Jehonës.