Këngëtarja Adelina Tahiri tash e sa ditë ndodhet për pushime.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi tejet seksi.

Me bikini dhe ma grim, ajo ka shfaqur fytyrën e saj natyrale.