Këngëtarja seksi Adelina Tahiri për pak kohë kishte lënë anash angazhimet.

Ajo kishte vendosur që në këto ditë të nxehta të freskohet në plazh.

Dhe jo vetëm kaq. Nga pushimet Adelina pothuajse çdo ditë ka postuar imazhe tejet seksi para të gjithë ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

Adelina nuk është e njohur vetëm për muzikën që bën por edhe për linjat e saj seksi, të cilat nuk heziton t’i shfaqë aspak para fansave të saj.

Pak orë më parë Adelina në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi provokuese nga shtrati me efekte bardh e zi.