Pamjet e kamerave të sigurisë kanë kapur momentin e tmerrshëm kur një i moshuar abuzohet fizikisht nga kujdestari i tij  në juglindje të Kinës.

77 vjeçari që është i paralizuar, goditet në kokë, hidhet në dysheme dhe kthehet në krevat dhunshëm nga kujdestari i tij, transmeton portali arbresh.info.

Pasi zbuloi disa lëndime në trupin e babit të tij, djali i pensionistit paditi kujdestarin, por Sun mohoi të kishte sulmuar klientin e tij.