Çifti më i përfolur i show bizit vendor,  padyshim se është Blero Muharremi dhe Afrona Dika, shkruan Gazeta Express.

Afrona u bë pjesë e mediave, që nga zyrtarizmi i lidhjes së saj me këngëtarin e njohur.

Ajo më parë, ka realizuar një set fotografik, në të cilën ka pozuar topless.

Nuk dihet ende, nëse Blero ia ka parë këto foto Afronës, por sidoqoftë ai do të mahnitet nga kjo foto.

Gazeta Express, iu përcjell fotografinë e Afronës që ka pozuar topless.