U bë nami, me të vërtetë nami, pasi ne të Blitz.al zbuluam një fotografi të reperit Ledri Vula i cili shfaqej duke puthur një vajzë misterioze dhe sigurisht menjëherë u aludua se një histori dashurie po lind në shoëbizin shqiptar. Por Ledri nuk pati asnjë reagim për këtë ndaj nuk na mbetet gjë tjetër veçse të vazhdojmë të ‘gërrmojmë’ për të vërtetën.

Siç themi dhe ne shqiptarët: ku ka zë, nuk është pa gjë!

Sot kemi siguruar dy foto të tjera që mesa duket e vërtetojnë aludimin tonë. Dj Gramo F. është DJ zyrtar i Ledri Vulës i cili e shoqëron kudo nëpër koncerte. Dje në mbrëmje djemtë kanë qenë në Ulqin ku kanë mbajtur koncertin e radhës dhe duket se kanë dashur të kenë pranë edhe partneret. Dj Gramo është i lidhur me të dashurën e tij të zemrës që quhet Valentina ndërkohë që kjo e fundit është shfaqur në disa foto përkrah vajzës misterioze që Ledri kishte në kranë në foton që zbuluam ne të Blitz.al.

(Vajza e parë brune dyshohet të jetë e dashura e  Ledrit)