Këngëtarja kosovare, Dhurata Dora, është njëra ndër këngëtaret më aktive kohëve të fundit

Vetëm një natë më parë ajo publikoi projektin e saj më të ri, i cili po pëlqehet mjaft shumë.

Edhe në videoklipin e fundit si në çdo tjetër, u paraqit e veçantë dhe shumë e bukur, transmeton ORAinfo.

Por, sot ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet me një stil të ri të flokëve.