Ajo është e dedikuar për fitnes dhe dieta për të qenë në formë.

Andaj, Shay Mitchell ishte përplot vetëbesim derisa goditi plazhin nudist në Mykonos të hënën, teksa u shfaq topless,

Ylli i Pretty Little Liars u shfaq mahnitëse në plazh, derisa ekspozoi hiret trupore.

30 vjeçarja mori gjithë vëmendjen, ku në trup mbante vetëm një palë brekë