Reperi i njohur Besnik Canolli sot ka një ditë të veçantë, ngase ai feston ditëlindjen.

Besniku sot mbush 39 vite dhe përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, ai uroi veten.

“Hbd to me  [????] [????] ” shkruan Besniku sipër fotos, e cila mori urime të shumta nga fasnat e reperit.

Kënga e fundit e tij ësht ‘Yll’, të cilën e solli në bashkëpunim me artisten Nita Latifi.