Ajo është e njohur për format e saj fizike duke spikatur edhe në konkursin australian të “Next Top Model”

Simone Holtznagel, tashmë pjesë e modeleve që pozojnë për Play Boy, ka postuar në faqen e saj në Instagram një foto, e cila ka marrë pëlqime dhe komente pozitive nga fansat e saj.

Duke pozuar me një pije në dorë, 23-vjeçarja dukej mjaft seksi.