Bukuroshja Vicku Pattinson ka treguar hiret e saj në fotosesionin e saj për të brendshme, derisa ka treguar edhe për lumturinë e saj si një modele e fejuar që është

“Isha një person ndryshe kur u fejova për herë të fundit”. Kështu shprehet Vicky Pattison derisa tregon se është më shumë se kurrë e lumtur për fejesën e saj me John Noble. Por, edhe në këtë fotosesion për të brendshme ajo të mahnit.

Ajo e ka pranuar propozimin për fejesë na biznesmeni John Noble në fillim të këtij muaji.

E…duket se ajo e ka gjetur “të duhurin” derisa ka treguar se asnjëherë më parë nuk ka pasur një lidhje kaq të fortë dhe stabile dhe se ajo nuk do të lejon që të përsërit gabimet duke e prishur këtë lidhur.

Vicky këto komente i ka bërë për MailOnline derisa ka pozuar me të brendshme seksi për kampanjën e re të veshjeve të brendshme të Ann Summers.