Sergej Milinkovic-Savic dëshiron që të transferohet në Juventus

Drejtuesit e Juventusit janë duke u interesuar për mesfushorin e Lazios, Sergej Milinkovic-Savic, shkruan Calciomercato.

Kalimin në Juventus e dëshiron edhe vet lojtari dhe kjo konfirmohet nga vëllai i tij dhe portieri i Torinos, Vanja Milinkovic-Savic.

Kjo deklaratë vjen në të njëjtën ditë kur agjenti i lojtarit dhe se Sergej nuk është në shitj