Jonathan Tuhu ka bërë ndoshta nokautin më të mirë në dekadën e fundit

Kikboksi shpesh dinë të jetë sport shumë i rrezikshëm dhe kështu është meçi i fundit i Jonathan Tahu.

Ai ka ekzekutuar një nokaut të tmerrshëm, duke e lënë në vend kundërshtarin e tij.

Ky nokaut nga media të ndryshme botërore po konsiderohet si një nga më të mirët në histori dhe më i miri në dekadën e fundit. /Express/