Neymar ka mposhtur Leo Messin dhe Luis Suarezin në stërvitje

Ylli brazilian, Neymar është treguar më i zoti se Leo Messi dhe Luis Suarez gjatë një tentative për ta goditur shtyllën pingule.

Messi dhe Suarez dështuan të parët, ndërsa Neymar ia doli që në tentimin e parë.

Braziliani iu gëzua shumë kësaj, ndërsa dy bashkëlojtarët e tij ishin të mërzitur.