Juventus dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësorë që do të zhvillohet në SHBA.

Juventus: Buffon, Lichtsteiner, Benatia, Barzagli, Asamoah, Khedira, Marchisio, Sturaro, Lemina, Bentancur, Mandzukic

Barcelona: Cillessen, Aleix Vidal, Piqué, Mascherano, Digne, Samper, Rakitic, Iniesta, Messi, Alcácer, Neymar