Katie Price ka publikuar një këngë të enjten mbrëma, ndërsa në partin e organizuar nga ajo, u paraqit me një veshje tepër provokuese dhe rrëmbeu gjithë vëmendjen për vete.

Modelja e famshme u shfaq gati krejt e zhveshur në ndejen që organizoi për ta festuar lëshimin e “I Got U”.

Nëna e pesë fëmijëve pozoi para kamerave në një veshje ekstravagante para ndejes së mbajtur në një klub nate në Londër.